فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یاماها از دوچرخه های الکترونیکی رونمایی کرد.

برند ژاپنی یاماها با عرضه سه دوچرخه الکترونیکی جدید وارد بازار دوچرخه های برقی می شود. دوچرخه ها به ترتیب برای رفت و آمد کوهستانی، شنی و شهری هستند. Moro 07، Wabash RT، و Crosscore RC نشان‌های بی‌نظیری از برند نمادین و قدیمی موتورسیکلت را خواهند داشت.

یاماها قبلاً برنامه‌های خود را برای معرفی سری دوچرخه‌های الکترونیکی، موتور سیکلت و سایر ماشین‌های حرکت الکترونیکی اعلام کرده بود زیرا به دنبال جایگاهی در بخش حمل و نقل الکترونیکی است. Moro 07 دارای یک قاب دوقلو خاص است و از موتور الکتریکی PW-X3 یاماها نیرو می گیرد. PW-X3 یک واحد محرک سبک و قدرتمند است که از فناوری سرعت صفر برای تولید گشتاور فوری استفاده می کند. وزن پیشرانه 2.75 کیلوگرم است و Moro 07 می تواند به حداکثر سرعت 15.5 مایل در ساعت برسد. Moro 07 به دلیل قاب دوقلو دوگانه با هندلینگ محکم و سفتی بهبود یافته عرضه می شود. چندین لوله در بالا و پایین قاب برای ثبات بیشتر وجود دارد. دوچرخه برقی دارای باتری 500 وات ساعتی، لاستیک های 27.5 اینچی Maxxis، چنگال های جلوی Rockshox Lynk Select و مجموعه گروهی Shimano XT 1×12 است.

Wabash RT یک دوچرخه الکترونیکی سنگریزه ای با طراحی قاب محکم برای سواری راحت و پایدار است. این دوچرخه سبک وزن با واحد محرک PW-ST است. این دستگاه دارای فناوری آهنگ صفر است و یک باتری 500 وات ساعتی نیز در آن تعبیه شده است. چرخ دنده های Shimano GRX، یک LCD و یک حالت کمک خودکار همگی در Wabash RT وجود دارند. Crosscore RC دارای مجموعه متفاوتی از چرخ دنده های Shimano است و یک ابزار همه جانبه برای سواری شهری است. حالت پشتیبانی خودکار به سوارکار هنگام پدال زدن در سربالایی مشابه دو مدل دیگر یاماها کمک می کند.

یاماها اپتیک سه دوچرخه را از طریق ویدیوی یوتیوب ارائه کرد، اما اطلاعات قیمت و در دسترس بودن در حال حاضر وجود ندارد. با این حال، انتظار می رود که سه دوچرخه الکترونیکی یاماها تا پایان سال وارد بازارهای منتخب شوند.

0
دیدگاه‌های نوشته

با سلام و احترام فروشگاه کالامید تا ۲۵ اسفند ماه ارسال بار دارد . برای سال جدید نیز فروشگاه از تاریخ ۵ فروردین باز است .
با سلام و احترام فروشگاه کالامید تا ۲۵ اسفند ماه ارسال بار دارد . برای سال جدید نیز فروشگاه از تاریخ ۵ فروردین باز است .