فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بازی The Talos Principle 2 برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

اولین بازی قانون تالس (The Talos Principle) در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. این بازی توانست موفقیت نسبتاً خوبی بدست بیاورد و یک عنوان دوست داشتنی به حساب بیاید. حال شرکت سازنده این بازی به نام Croteam تصمیم گرفته تا دنباله این بازی را نیز بسازد. نکته اصلی اینجاست که بازی قانون تالس یکی از عناوین بسیار خلاقانه بوده که در دنیای بازی‌های ویدئویی بسیار خاص است.

در بازی قانون تالس ۲ شما در یک دنیای بسیار عجیب هستید. در این دنیا انسان‌ها دیگر به صورت زیستی وجود ندارند ولی فرهنگ آن‌ها میان ربات‌ها باقی مانده است. حال شما در این دنیای خاص حضور داشته و باید تلاش کنید که زنده بمانید. نکته جالب اینجاست که در کنار عجیب بودن دنیا، یک موجود بسیار بزرگ نیز در بازی وجود دارد که قدرت بسیار زیادی را در خود ذخیره کرده است.

هرچه شما در این بازی قانون تالس ۲ بیشتر پیش بروید، با دلیل اصلی وجود بشریت آشنا خواهید شد. اینکه چرا انسان‌ها وجود داشتند و به چه دلیل از بین رفتند، به طور کامل در این بازی توضیح داده شده است. شما تنها باید تلاش کنید در آن پیش بروید. علت اصلی نابودی انسان‌ها قول به آینده بهتر و تکرار اشتباهات گذشته است. حال نوبت شما در این دنیا رسیده تا وضعیت را بهتر کنید. تصمیماتی که شما می‌گیرید، نتایج مختلفی خواهد داشت که در روند بازی تغییر ایجاد می‌کند.

در بازی قانون تالس ۲ شما با پازل‌های جدید و خاصی روبرو می‌شوید. این پازل‌ها اصلاً راحت نبوده و در اصل حالت فضایی خاصی دارند. همین موضوع باعث شده تا بازی قانون تالس ۲ یک عنوان ساده نباشد. همینطور اینکه شرکت سازنده تصمیم گرفته تا این بازی را از حالت ساده در بیاورد. به همین دلیل شما با یک سیستم توانایی‌ها و قابلیت‌های مختلف روبرو هستید که باعث می‌شوند روند بازی تا حدی آسان‌تر بشود.

داستان بازی قانون تالس بسیار خاص است. به همین دلیل شما با یک عنوان معمولی روبرو نیستید. بلکه از لحاظ داستانی این بازی بسیار عمیق بوده و شما باید ذهن خود را کاملاً باز کنید. با این حال طراحی کلی بازی به شکلی است که با داستان همخوانی داشته و شما باید در دنیای بازی بگردید تا رازهای مختلف را کشف کنید.

شرکت سازنده برای موسیقی بازی نیز وقت زیادی گذاشته است. در اصل موسیقی یکی از عناصر بسیار مهم یک بازی است و همین موضوع باعث شده تا شرکت سازنده وقت زیادی روی آن بگذارد. به همین دلیل در بازی قانون تالس ۲ تعدادی از بهترین آهنگ‌سازان حضور دارند تا از لحاظ موسیقی این بازی سطح بالایی داشته باشد.

منبع: Gematsu

0
دیدگاه‌های نوشته