فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تکن ۸ رونمایی شد

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی با انتشار تریلری جدید از تکن ۸، خبر از بازگشت یکی از شخصیت‌های قدیمی یعنی هائورانگ (Hwoarang) می‌دهد.

تکن یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های مبارزه‌ای است که از سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرده و در حال حاضر سومین مجموعه‌ی مبارزه‌ای پرفروش است که دارای سهم قابل توجهی در ورزش‌های الکترونیکی است. از آن زمان هفت نسخه‌ی اصلی در کنار تعداد زیادی بازی اسپین آف، یک کراس‌اوور با استریت فایتر، چندین اقتباس انیمیشنی، لایواکشن و حتی یک بازی کارتی از این سری منتشر شده است. بازی تکن ۸ سپتامبر سال گذشته معرفی شد و قرار است اولین بازی مبارزه‌ای باشد که از آنریل انجین ۵ استفاده می‌کند.

آخرین شخصیت معرفی شده برای بازی هائورانگ است که از تکن ۳ در سال ۱۹۹۷، یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه محسوب می‌شود. ویدیوی منتشر شده این موتورسوار مبارز را با ظاهری جدید نشان می‌دهد که در حال ورود به میدان نبرد است و حریفان متعدد از جمله نینا ویلیامز و جین کازاما را با فنون تکواندوی خاص خود آزار می‌دهد.

هائورانگ شخصیتی تندخو و مغرور است که در کره‌ی جنوبی به دنیا آمده و کمربند سیاه تکواندو دارد. رقیب اصلی او در طول سری جین کازاما، پسر کازویا میشیما، بوده است که طبیعتا او را در تقابل با قبیله‌ی میشیما قرار می‌دهد. با توجه به داستان بازی، این احتمال می‌رود که شخصیت ذکر شده در نقطه‌ای با جین درگیر شود.

گفتنی است که در حال حاضر، تکن ۸ دارای ۱۶ شخصیت قابل بازی تایید شده در کنار مکانیک‌های جدید مانند Heat است. این بازی تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما باندای نامکو خوشبختانه در نشان دادن جزئیات مختلف از بازی کوتاهی نکرده است و باید دید که تا زمان عرضه چه شخصیت‌های دیگری برای بازی تایید خواهند شد.

بازی تکن ۸ در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست تولید است و تا آوریل سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

0
دیدگاه‌های نوشته