فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تاریخ عرضه Star Wars Jedi: Survivor مشخص شد

همان‌طور که از قبل هم وعده داده شده بود، در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی «جنگ ستارگان جدای: بازمانده» (Star Wars Jedi: Survivor) نشان داده شد.

طبق اعلام رسمی ناشر و استودیو سازنده‌ی بازی Star Wars Jedi: Survivor، این اثر قرار است در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ (۱۷ مارس ۲۰۲۳) عرضه شود.

چندی پیش تاریخ عرضه‌ای برای این اثر لو رفته بود که با تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی تقریباً همخوانی دارد. مدتی پیش صفحه‌ی استیم بازی برای مدت کوتاهی دو تاریخ ۱۵ و ۱۶ مارس را به‌عنوان تاریخ عرضه‌ی بازی اعلام کرده بود.

در توضیحات صفحه‌ی استیم این بازی نوشته شده است: «داستان کال کِستیس در بازی Star Wars Jedi: Survivor ادامه خواهد داشت. این بازی که توسط استودیو ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) و با همکاری لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) ساخته شده است، یک بازی اکشن ماجراجویی سوم‌شخص است. وقایع این عنوان تک‌نفره و روایت محور ۵ سال بعد از وقایع بازی قبلی یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order اتفاق می‌افتد و در حالی که کهکشان بیش از پیش در تاریکی سقوط کرده، ماجرای مبارزه‌ی کال را دنبال می‌کند. او که توسط امپراتوری تحت فشار زیادی قرار گرفته، خود را در محاصره تهدیدهای جدید و آشنا می‌یابد. به‌عنوان یکی از آخرین بازماندگان شوالیه‌های جدای، کال در تاریک‌ترین دوران کهکشان مجبور به ایستادگی می‌شود – اما او تا کجا حاضر است برای محافظت از خود، خدمه‌اش و میراث محفل جدای پیش برود؟»

پس از گمانه‌زنی‌های فراوانی که مبنی بر ساخت دنباله‌ای برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ایجاد شده بود، شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) برای اولین‌بار در ماه مه سال ۲۰۲۲ بازی Star Wars Jedi: Survivor را معرفی کرد. این بازی اکشن ماجراجویی داستان محور سوم‌شخص دنباله‌ی مستقیم بازی قبلی است و قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

کارگردان بازی قبلی یعنی استیگ آسموسن (Stig Asmussen) که در کارنامه‌ی کاری‌اش کارگردانی بازی گاد آو وار ۳ را هم می‌بیند، در بازی Star Wars Jedi: Survivor هم در نقش کارگردان فعالیت خواهد کرد. استیگ آسموسن در گذشته‌ در جریان مصاحبه‌ای بیان کرده بود که قصه‌ی بازی Star Wars Jedi: Survivor نسبت به بازی اول پی‌رنگ تاریک‌تری خواهد داشت و داستان جدی‌تری را دنبال می‌کند.

منبع: Gematsu

0
دیدگاه‌های نوشته