فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تاریخ انتشار بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened مشخص شد

استودیوی Frogwares به تازگی از تاریخ انتشار بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

شرلوک هلمز بدون شک مشهورترین کارآگاه جهان است و سابقه‌ای طولانی در صنعت بازی‌های ویدیویی دارد. یکی از این بازی‌های ماجراجویی ساخته شده از روی این شخصیت، اثر استودیوی Frogwares در سال ۲۰۰۶ یعنی Sherlock Holmes: The Awakened است که به دلیل ترکیب یک داستان جنایی با المان‌های ترسناک لاوکرفتی جایگاه خاصی در میان طرفداران پیدا کرده است.

استودیوی سازنده برنامه‌های بزرگی برای بهبود و گسترش بازی اصلی دارد. داستان این بازسازی که روی آنریل انجین ۴ ساخته می‌شود، بازنویسی شده و به رابطه‌ی بین شرلوک هلمز جوان و واتسون بیشتر می‌پردازد. از طرفی ماموریت‌های جانبی جدیدی به بازی اضافه می‌شوند و دوباره با زبان انگلیسی صداگذاری شده است. همچنین مطابق انتظار، کات‌سین‌ها و انیمیشن‌ها بازنگری شده و از جلوه‌های بصری بهتری برخوردار خواهند شد.

در واقع داستان اصلی بازی و اسرار آن چیزی است که Frogwares حفظ کرده و بقیه‌ی بخش‌های بازی را در اطراف آن ایجاد می‌کند. داستان روایتگر شرلوک جوان است که در کنار همکار همیشگی خود یعنی جان واتسون که در این بازی به تازگی با او آشنا شده، حل اولین پرونده‌ی مهم خود را آغاز می‌کند؛ پرونده‌ای که در ابتدا در مورد یک فرد گم شده است اما به مرور به شبکه‌ای از توطئه‌های خطرناک یک فرقه‌ی عجیب و غریب تبدیل می‌شود که کاتولو (Cthulhu) را به عنوان خدای خود پرستش کرده و در تلاش هستند تا یک پیشگویی باستانی را به واقعیت برسانند. 

گفتنی است که نسخه‌ی استاندارد بازی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار تنها شامل یک کپی از بازی خواهد بود. این در حالی است که نسخه‌ی دلوکس بازی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار در کنار بازی اصلی شامل مجموعه‌ی ماموریت‌های فرعی اضافی و شش لباس جدید برای شخصیت اصلی خواهد بود. در نهایت نسخه‌ی پریمیوم بازی با قیمت ۵۴.۹۹ دلار که تنها روی رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود، در کنار محتویات نسخه‌ی دلوکس از آرت‌بوک دیجیتالی به همراه موسیقی‌های بازی بهره می‌برد.

بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened در ۱۱ آپریل (۲۲ فروردین) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

 

0
دیدگاه‌های نوشته