فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قیمت گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک لو رفت

چند روز پیش تعداد زیادی رندر فاش شد که خانواده آتی گلکسی واچ 6 سامسونگ را نشان می داد، و امروز منبع متفاوتی با اطلاعات جامع قیمت برای هر چهار مدل بازگشته است.

به خاطر داشته باشید که این اطلاعات از فرانسه آمده است. حتی اگر این نشت آشکار شود و این قیمت‌ها دقیقاً در آنجا باشد، ممکن است به دلیل نرخ‌های متفاوت مالیات بر ارزش افزوده، در سایر کشورهای منطقه یورو تفاوت‌های کوچکی وجود داشته باشد. و البته، اگر کشور شما یورو را به عنوان واحد پول خود ندارد، اینها را فقط به عنوان نشانه های کلی در نظر بگیرید.

Galaxy Watch6 در سایز 40 میلی‌متری در رنگ‌های خاکستری و کرم با قیمت 319.99 یورو فقط با بلوتوث و 369.99 یورو با 4G در دسترس خواهد بود.

Galaxy Watch6 Classic در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای 43 میلی‌متری با قیمت 419.99 یورو فقط با بلوتوث و 469.99 یورو با 4G عرضه می‌شود. در نهایت، Watch6 Classic 47 میلی‌متری در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای نیز با قیمت 449.99 یورو فقط با بلوتوث یا 499.99 یورو با 4G وارد خیابان‌ها خواهد شد.

Galaxy Watch6 و Watch6 Classic در رویداد ویژه Unpacked بعدی که سامسونگ برای اولین بار در هفته آخر جولای در کره برگزار می کند، رونمایی خواهد شد. در کنار ساعت‌ها، مجموعه‌ای از محصولات دیگر نیز به همین مناسبت معرفی خواهند شد: Galaxy Z Flip5 و Z Fold5 و همچنین سری Galaxy Tab S9.

0
دیدگاه‌های نوشته