فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سامسونگ از یک باندل ۱۳۶۰ دلاری برای S23 اولترا رونمایی کرد

سامسونگ روز گذشته از یک باندل محدود ۱۳۶۰ دلاری شامل گلکسی S23 اولترا معرفی کرد. در این باندل به غیر از این گوشی، شاهد قرارگیری گلکسی واچ ۵ و شارژر بی‌سیم ۱۵ واتی هم هستیم.

در این پکیج خبری از مدل‌های خاص این محصولات با رنگ‌های منحصر‌به‌فردی نیستیم. به طور مشخص، گلکسی S23 اولترا موجود در باندل همان مدل مشکی فانتوم است و گلکسی واچ ۵ مدل ۴۴ میلی‌متری هم در رنگ آبی یاقوت کبود به دست کاربران می‌رسد. باید خاطرنشان کنیم این مدل بلوتوثی ساعت موردنظر است و مدل LTE در این باندل قرار ندارد. در نهایت باید بگوییم که شارژر بی‌سیم هم مشکی رنگ است.

این باندل که فقط راهی بازار ویتنام می‌شود، فقط ۱۳۶۰ دلار قیمت دارد و این در حالی است که اگر کاربران ویتنامی بخواهند این موارد را به طور جداگانه خریداری کنند، باید ۱۷۵۳ دلار بپردازند. با توجه به اینکه سامسونگ روی محدود بودن عرضه‌ی این باندل تاکید کرده، فقط تا تاریخ ۱۰ خرداد فروش آن ادامه پیدا می‌کند. در این میان مشخص نیست که آیا سامسونگ برای دیگر کشورها هم باندل‌های مشابهی ارائه می‌کند یا نه. احتمالا اگر کاربران ویتنامی از این باندل استقبال کنند، در دیگر کشورها هم این طرح تکرار خواهد شد.

منبع: GSMArena

0
دیدگاه‌های نوشته