فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ویژگی هشدار ضربان قلب نامنظم از ساعت های سامسونگ

سامسونگ اعلام کرد که در حال آماده سازی ویژگی ردیابی ضربان قلب نامنظم است که با سری آتی گلکسی واچ 6 آغاز به کار کرده و بعداً به مدل های قدیمی تر نیز خواهد رسید. قرار است از طریق اپلیکیشن Health Monitor سامسونگ که برای اندازه گیری ECG نیز استفاده می شود، معرفی شود.

و اگرچه تایید نشده است، به نظر می رسد که تنها دارندگان گوشی های هوشمند سامسونگ اعلان های ضربان قلب نامنظم را دریافت می کنند زیرا این برنامه فقط برای دستگاه های سامسونگ در دسترس است. همچنین به نظر می رسد که ردیابی ضربان قلب نامنظم برای فعال کردن ردیابی مداوم ضربان قلب نیاز دارد که به اندازه کافی منطقی به نظر می رسد.

 

هدف خود این ویژگی شناسایی فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) است، اگرچه به معنای تشخیص این بیماری نیست. سامسونگ بر این واقعیت تاکید می کند که جایگزین یک پزشک واقعی نمی شود و تنها هدفش روشن کردن مشکل و تشویق کاربر برای مراجعه به یک متخصص پزشکی برای ارزیابی های بیشتر است. این ویژگی همچنین به شما کمک می‌کند تا بین مراجعه به پزشک مراقب سلامت قلب باشید.

بیش از 70 کشور برنامه مانیتور سلامت سامسونگ و قابلیت‌های ECG آن را تأیید کرده‌اند، اما نظارت بر ضربان قلب نامنظم به تأیید منطقه‌ای بیشتری نیاز دارد. در حال حاضر تنها کره جنوبی، ایالات متحده آمریکا، آرژانتین، آذربایجان، کاستاریکا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، گرجستان، گواتمالا، هنگ کنگ، اندونزی، پاناما و امارات متحده عربی ویژگی جدید را تایید کرده اند.

منبع : gsmarena

0
دیدگاه‌های نوشته