فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جزئیات آپدیت جدید بازی Saints Row منتشر شد

استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) به تازگی از جزئیات آپدیت جدید بازی Saints Row که تغییرات مهمی را روی گیم‌پلی بازی ایجاد می‌کند، پرده برداشته است.

سری Saints Row طرفداران خاص خود را دارد اما جدیدترین ریبوت این سری که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند. در واقع به نظر می‌رسید که بازی علی‌رغم تاخیرها، آنگونه که باید آماده نشده بود. حال با عرضه‌ی پچ جدید بازی این موضوع منطقی‌تر به نظر می‌رسد. این به‌روزرسانی که اخیرا منتشر شده، نویدبخش بهبودها و تغییرات زیادی را می‌دهد که از بین آن‌ها می‌توان به افزوده شدن منطقه‌ی جدید Sunshine Springs به عنوان یک منطقه‌ی تفریحی گسترده و همچنین حالت سلفی (Selfie Mode)، تغییرات عمده در سیستم مبارزه و تغییراتی در ماموریت‌ها اشاره کرد.

شایان ذکر است که با سپردن توسعه‌ی بازی پس از عرضه از Volition به استودیوی گیرباکس، این تغییرات حاصل کار استودیوی جدید به نظر می‌رسد. توسعه‌دهندگان می‌گویند:

ما بازخوردهای زیادی در مورد میزان آسیب لازم برای از بین بردن دشمنان دریافت کردیم و با آن موافقت کردیم. در نتیجه میزان سلامت آن‌ها به طور چشمگیری کاهش یافته است. این تغییر، همراه با چندین بهبود در هدف‌گیری و المان‌های مبارزه، سرعت گیم‌پلی مبارزات را افزایش داده و خالی شدن سریع مهمات را کاهش می‌دهد.

آپدیت جدید همچنین نحوه‌ی کار جاخالی‌ دادن‌های دشمن را تغییر داده و زمانی را که بازیکنان برای قطع تماس‌های دشمنان برای نیروی کمکی در اختیار دارند که ظاهرا خیلی کوتاه بود، بیشتر کرده است. از طرفی ظاهرا تغییرات اضافی بسیار زیادی در سیستم مبارزه اعمال شده که به گفته‌ی گیرباکس، نبردها را بسیار لذت‌بخش‌تر از پیش می‌کنند.

بهبود سیستم مبارزه به تنهایی تغییر قابل توجهی در Saints Row خواهد بود، اما این آپدیت همچنین شامل بازنگری HUD است و یک آموزش جدید برای توضیح سیستم ارتقای سلاح در کنار تغییر منوها و نمادهای ماموریت را به همراه خواهد داشت. در این میان دستورالعمل‌های واضح‌تر برای مواردی مانند ماموریت‌های فرعی و تغییر نحوه‌ی عملکرد نقشه وجود خواهند داشت. با توجه به این تغییرات به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان جدید قصد دارند تا بازی را از شرایط نه چندان مطلوب زمان عرضه دور کنند.

بازی Saints Row روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع: PCGamer

 

0
دیدگاه‌های نوشته