فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سامسونگ گلکسی Z Flip به‌روزرسانی One UI 4.1.1 دریافت می‌کند

چند هفته پیش، سامسونگ شروع به عرضه به‌روزرسانی One UI 4.1.1 برای Galaxy Z Flip3 و Z Fold3 کرد و قول داد که حتی تاشوهای قدیمی‌تر از آن‌ها نیز در نهایت آن را دریافت کنند. گلکسی Z Fold2 در ردیف بعدی قرار داشت، و امروز گلکسی Z Flip اصلی، با شروع دریافت به‌روزرسانی در ایالات متحده، نی خوش شانس را به‌دست آورد.

تا کنون، به نظر می‌رسد که عرضه به واحدهایی محدود می‌شود که قفل آن‌ها خریداری شده‌اند، بنابراین هنوز نسخه‌های اپراتور وجود ندارد. این به روز رسانی شامل سطح وصله امنیتی سپتامبر 2022 است و پس از اعمال آن روی بیلد F700USQU5GVHA خواهید بود.

حالت فلکس تعبیه شده است که امکان کنترل‌های کامپیوتری مانند زمانی که دستگاه تا حدی تا شده است را می‌دهد. همچنین ژست‌های حرکتی جدیدی برای نمایش چند پنجره‌ای و پاپ‌آپ وجود دارد و اکنون می‌توانید پس‌زمینه تماس‌های مختلف را برای هر مخاطب تنظیم کنید.

تشخیص نوشتار و شی Bixby در برنامه‌هایی مانند گالری و دوربین کار می‌کند و برنامه My Files با جستجوی بهتر قدرتمندتر شد. برنامه صفحه‌کلید سامسونگ به شما امکان می‌دهد دکمه‌های شکلک‌ها و برچسب‌ها را مجدداً مرتب کنید و نوار فاصله نیز قابل تنظیم است.

طبق معمول با چنین نسخه هایی، انتشار این به روز رسانی احتمالاً مرحله ای خواهد بود. به این ترتیب، ممکن است چند روز (اگر نه هفته ها) طول بکشد تا به تمام واحدهای Galaxy Z Flip در طبیعت برسد.

0
دیدگاه‌های نوشته