فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

وان پلاس 7، 7 پرو، 7 تی و 7 تی پرو به‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کردند

گوگل تقریباً دو ماه پیش اندروید 13 را منتشر کرد و امروز OnePlus یک به‌روزرسانی بزرگ اندرویدی خود را برای ارسال به OnePlus 7، 7 Pro، 7T و 7T Pro دارد. اما اندروید 13 نیست، در عوض ما در مورد اندروید 12 صحبت می کنیم، نسخه ای که بیش از یک سال از عمر آن می گذرد. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است؟

این شرکت چینی چند هفته پیش تست بتا اندروید 12 را برای چهار گوشی فوق‌الذکر آغاز کرد و اکنون کسانی که بخشی از این فرآیند بودند شروع به دریافت به‌روزرسانی نهایی کرده‌اند. این بدان معناست که افرادی که در گروه بتا نبودند نیز باید در روزها و هفته های آینده آپدیت اندروید 12 را دریافت کنند.

این بیلد دارای برچسب H.28 برای OnePlus 7 و 7 Pro و F.16 برای OnePlus 7T و 7T Pro است. این به‌روزرسانی با سطح وصله امنیتی آگوست 2022 ارائه می‌شود، که در این مرحله یک شوخی است، در حال حاضر دو ماهه است.

نرم‌افزار جدید به‌عنوان OxygenOS 12.1 ارائه می‌شود و نشان‌دهنده یک بازنگری کامل بصری برای این مدل‌ها است، که تعداد زیادی چیز جدید از جمله حالت تاریک سه سطحی، گزینه‌های سبک جدید برای Cards in Shelf، موتور باتری هوشمند جدید که از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند را به ارمغان می‌آورد. عمر باتری خود را افزایش دهید، نمادهای برنامه جدید، بهینه سازی کلی نمایش متن و رنگ در سراسر سیستم، پشتیبانی از مسدود کردن پیام های پیامک هرزنامه، و تثبیت کننده نرخ فریم پایان به انتها HyperBoost برای بازی ها.

Work Life Balance اکنون برای همه کاربران در دسترس است، از جمله جابجایی سریع بین Work و Life با کلید تنظیمات سریع، و همچنین پشتیبانی از تعویض خودکار، بر اساس مکان‌های خاص، شبکه Wi-Fi یا زمان وجود دارد. گالری اکنون به شما امکان می‌دهد بین طرح‌بندی‌ها با حرکت دو انگشت جابه‌جا شوید، در حالی که Canvas AOD سبک‌های جدیدی از خطوط و رنگ‌ها، قلم‌ها و ضربه‌های جدید و تشخیص چهره بهبود یافته دارد.

0
دیدگاه‌های نوشته