فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دستگاه های Fitbit از سال 2023 به بعد به حساب Google نیاز دارند

گوگل خرید Fitbit خود را در سال گذشته تکمیل کرد و آن را به “Fitbit by Google” تغییر نام داد، اما Fitbit همچنان قبل از خرید، به عرضه پوشیدنی‌های پوشیدنی خود ادامه داد. و در حالی که مشتریان در حال حاضر می توانند از حساب های Fitbit برای دستگاه ها و خدمات جدید استفاده کنند، از سال 2023 به بعد همه چیز تغییر خواهد کرد.

Fitbit صفحه پشتیبانی خود را به روز کرده است تا نشان دهد که پس از راه اندازی حساب های Google در Fitbit در سال 2023، “برخی از استفاده های Fitbit به یک حساب Google نیاز دارند، از جمله ثبت نام در Fitbit یا فعال کردن دستگاه ها و ویژگی های تازه منتشر شده Fitbit.”

با این حال، پس از راه‌اندازی، کاربران موجود با حساب‌های Fitbit این گزینه را خواهند داشت که داده‌های Fitbit خود را به حساب‌های Google خود منتقل کنند یا تا زمانی که از دستگاه‌ها و سرویس‌های Fitbit موجود با حساب‌های Fitbit پشتیبانی می‌شوند، استفاده کنند، که حداقل این امکان وجود دارد. تا اوایل سال 2025

Fitbit می‌گوید حساب‌های Google در Fitbit از تعدادی مزیت برای کاربران Fitbit پشتیبانی می‌کنند، از جمله ورود به سیستم برای Fitbit و سایر سرویس‌های Google، امنیت حساب پیشرو در صنعت، کنترل‌های متمرکز حریم خصوصی برای داده‌های کاربر Fitbit و ویژگی‌های بیشتر از Google در Fitbit. ”

اگر نگران به اشتراک گذاری داده های تناسب اندام خود با Google هستید، باید بدانید که Google به تعهدات الزام آور خود با تنظیم کننده های جهانی برای تکمیل خرید Fitbit پایبند خواهد بود و از این رو، از داده های سلامت و تندرستی Fitbit برای Google استفاده نخواهد کرد. تبلیغات

 

0
دیدگاه‌های نوشته