فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ناتی داگ در حال ساخت بازی جدیدی از مجموعه‌ای محبوب است

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، استودیوی مشهور «ناتی داگ» (Naughty Dog) با تعدادی دیگر از استودیوهای پلی‌استیشن برای توسعه‌ی یک پروژه‌ی جدید از یک مجموعه‌ی محبوب همکاری می‌کند.

این خبر با توجه به فراخوان استخدام جدید سونی منتشر شده است. در واقع به نظر می‌رسد که سونی به دنبال بازی‌سازانی برای برای کار در استودیوی جدید پلی‌استیشن است؛ استودیویی که در سن دیگو مستقر بوده و در حال توسعه‌ی یک پروژه‌ی جدید با همکاری ناتی داگ است. این استودیو با کمک PlayStation Studios Visual Arts، تیمی متخصص در ساخت انیمیشن، بخش‌های سینمایی بازی‌ها، موشن کپچر و غیره که پشتیبانی از توسعه‌ی تعدادی از بازی‌های انحصاری سونی از جمله آثار ناتی داگ را برعهده داشته، تاسیس شده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این استودیوی جدید وجود ندارد.

همچنین با وجود اینکه جزئیات خاصی از این پروژه مشخص نیست، اما شایعات زیادی مبنی بر اینکه یک بازی جدید از سری آنچارتد باشد، وجود دارد. این سری اکشن و ماجراجویی از زمان نسخه‌ی لاست لگسی در سال ۲۰۱۷، عملا نسخه‌ی جدیدی دریافت نکرده است. جالب اینجاست که اوایل سال جاری، ناتی داگ تایید کرد که در حال ساخت تیم‌هایی برای نسخه‌هایی جدید از آنچارتد است و از طرفی حتی شایعاتی مبنی بر همکاری Bend Studio برای توسعه‌ی آثار جدیدی از این مجموعه منتشر شد. با این حال اینکه چقدر طول می‌کشد تا جزئیات دقیقی بدست آوریم، هنوز مشخص نیست.

البته گفتنی است که یک آی‌پی دیگر از ناتی داگ وجود دارد که قرار است در آینده‌ای نه چندان دور، دوباره در کانون توجه قرار گیرد. روبن فلایشر (Ruben Fleischer)، کارگردان فیلم لایو اکشن آنچارتد، در اوایل سال جاری اعلام کرد که پروژه‌ی بعدی او اقتباسی سینمایی از جک و دکستر (Jak and Daxter) خواهد بود و باور اینکه سونی بخواهد آن را با یک بازی جدید همراهی کند، چندان عجیب نیست.

در هر صورت احتمال اینکه بازی جدید ناتی داگ، نسخه‌ای از آنچارتد باشد، خیلی بیشتر از بقیه محسوب می‌شود.

منبع: Eurogamer

0
دیدگاه‌های نوشته