فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

رندرهای موتورولا ریزر لایت طراحی این گوشی تاشو اقتصادی را نشان می‌دهند

ظاهرا امسال قرار است با دو مدل جدید گوشی تاشو موتورولا ریزر روبرو شویم. همانطور که احتمالا می‌دانید، مدل اصلی موتورولا ریزر پلاس نام دارد که از نمایشگر بیرونی بزرگ‌تری بهره می‌برد. در کنار این گوشی، قرار است یک مدل ارزان‌تر به نام موتورولا ریزر لایت هم معرفی شود که قیمت پایین‌تری دارد.

حالا به لطف انتشار رندرهای مربوط به گوشی موتورولا ریزر لایت، می‌توانیم به طراحی آن بپردازیم. همانطور که می‌توانید ببینید، نمایشگر بیرونی این گوشی بسیار کوچک‌ است و حتی نسبت به نسل‌های قبلی هم اندازه‌ی کوچک‌تری دارد. البته این نمایشگر مانند مدل پلاس، دوربین‌های اصلی را هم در احاطه‌ی خود قرار داده و در کل طراحی این گوشی تا حد زیادی یادآور گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ است.

هنوز مشخص نیست این مدل لایت چه تفاوت‌هایی با مدل اصلی دارد. بدون شک با چیپست ضعیف‌تر و رم پایین‌تری روبرو خواهیم بود ولی در مورد جزئیات این موارد نمی‌توانیم با قاطعیت صحبت کنیم. اما در هر صورت همین که موتورولا می‌خواهد دو مدل گوشی تاشو با قیمت‌های مختلف راهی بازار کند، یک اتفاق جذاب محسوب می‌شود. با وجود اینکه هنوز قیمت این گوشی فاش نشده، ولی امیدواریم قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به دیگر گوشی‌های تاشو موجود در بازار داشته باشد.

منبع: ۹To5Google

0
دیدگاه‌های نوشته