فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امکان خرید بازسازی اسپایدر من برای پلی‌استیشن ۵ به‌صورت جداگانه فراهم شد

کمپانی سونی سرانجام اعلام کرد که بازسازی اسپایدر من (Marvel’s Spider-Man Remastered) به عنوان یک بازی مستقل در این ماه برای دارندگان پلی‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود.

این ریمستر در واقع نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی بازی روی پلی‌استیشن ۴ است که دارای جلوه‌های بصری بهبود یافته، پشتیبانی از فناوری ری تریسینگ و حالت پرفورمنس برای دستیابی به نرخ فریم ۶۰ است. این نسخه تنها به عنوان بخشی از Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition در دسترس بود. بنابراین دارندگان بازی روی پلی‌استیشن ۴ نمی‌توانستند بدون خرید این بسته، بازی خود را ارتقا دهند. حال سونی اعلام کرده که نسخه‌ی مستقل Marvel’s Spider-Man Remastered به زودی در دسترس خواهد بود و کاربرانی که نسخه‌ای از بازی اصلی را داشته باشند نیز می‌توانند بازی خود را به نسخه‌ی ریمستر ارتقا دهند.

نسخه‌ی ریمستر اسپایدر من به صورت مستقل در ماه مه ۲۰۲۳ با قیمت ۴۹.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی می‌توانند با پرداخت تنها ۱۰ دلار به نسخه‌ی بهبود یافته دست پیدا کنند. این در حالی است که دارندگان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نیز می‌توانند با ارتقای آن به نسخه‌ی آلتیمیت به ریمستر ذکر شده دست یابند. این پیشنهاد برای دارندگان هر نسخه از بازی اعم از فیزیکی و دیجیتالی پابرجاست.

با این حال، بازیکنانی که بازی اصلی را از طریق پلی‌استیشن پلاس دریافت کرده باشند، واجد شرایط این ارتقا نخواهند بود. کاربرانی که در این دسته قرار می‌گیرند می‌توانند نسخه ریمستر شده را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار خریداری کنند. سونی مسیر مشابهی را برای Uncharted: Legacy of Thieves Collection ارائه کرده است، بنابراین به نظر می‌رسد که این یک روش استاندارد برای بازی‌های اصلی و انحصاری این شرکت باشد.

بازیکنان باید توجه داشته باشند که اسپایدر من به زودی و در ماه جاری میلادی از پلی‌استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم حذف خواهد شد. شاید سونی تصمیم بگیرد که Marvel’s Spider-Man Remastered را در آینده به پلی‌استیشن پلاس اضافه کند. اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر فقط به عنوان یک ارتقای پولی در دسترس است. سونی همچنین اعلام کرده که اسپایدر من ۲ پاییز امسال برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. هرچند فعلا تاریخ انتشار آن به طور دقیق اعلام نشده است.

بازسازی اسپایدر من هم اکنون برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع: Gemtasu

 

0
دیدگاه‌های نوشته