فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یک افشاگر معروف‌: گلکسی S23 هیچ فرقی با نسل قبل نخواهد داشت

طبق گفته‌های یکی از معروف‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe ظاهرا سری گلکسی S23 قرار نیست در مقایسه با نسل کنونی تغییرات خاصی داشته باشند.

این افشاگر مدعی شده جز تراشه، هیچ چیز دیگری بین دو نسل (سری S22 و S23) تغییر نکرده است. البته منظور دو مدل استاندارد و پلاس هستند چرا که ظاهرا مدل اولترا قرار است یک سری تغییرات محسوس‌تری داشته باشد که از جمله این موارد می‌توان به نمایشگر جدیدتر و دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی اشاره کرد. اما آیا این تغییرات کافی هستند؟

سامسونگ هم که این روزها تمرکز خود را غالبا روی گوشی‌های تاشو معطوف کرده، به نظر می‌رسد دیگر نمی‌خواهد خیلی روی طراحی گوشی‌های معمولی تمرکز کند. این شرکت کره‌ای انتظار دارد در آینده‌ای نزدیک (طبق پیش‌بینی خود شرکت در سال ۲۰۲۵) فروش گوشی‌های تاشو بیشتر از گوشی‌های سری گلکسی S شود. اما این نمی‌تواند توجیه خوبی باشد. اعداد و ارقام نشان می‌دهد که این شرکت در بازار گوشی‌های بالارده وضعیت خوبی ندارد. اگر سامسونگ بخواهد در آینده موفق باقی بماند باید تغییرات بیشتری جز فقط پردازنده برای گوشی‌های نسل جدید خود در نظر بگیرد.

با این حال باید منتظر ماند و دید آیا صحبت‌های Ice Universe درست از آب در می‌آیند یا خیر. فعلا که خبرها و شایعات به گفته‌های این افشاگر دامن زده‌اند.

منبع: PhoneArena

0
دیدگاه‌های نوشته