فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاربران آیفون 14 پرو با تماس های تلفنی CarPlay مشکل دارند

پس از عرضه آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس در هفته گذشته، برخی از کاربران اولیه این دستگاه‌ها گفتند که با مشکلی مواجه شده‌اند که مانع از شنیدن صدای آن‌ها در هنگام تماس‌های تلفنی از طریق CarPlay در خودرو می‌شود.

کاربران آسیب دیده این مشکل را در سه تا چهار روز گذشته در انجمن MacRumors، Reddit، Twitter و انجمن پشتیبانی اپل ثبت کرده اند. اکثر کاربران گفتند که پس از تماس با شخصی از طریق CarPlay با آیفون 14 پرو یا آیفون 14 پرو مکس، صدای آنها در انتهای تماس، آرام یا دور به نظر می رسید.

اکثر شکایات از جانب کاربرانی است که آیفون 14 پرو یا پرو مکس دارای iOS 16.0.1 هستند، اما حداقل یکی از کاربران گفته است که به نظر می رسد این مشکل بر روی آیفون 14 استاندارد نیز تأثیر می گذارد، و همچنین نظراتی وجود دارد که ادعا می کند که کاهش به iOS 16.0 تأثیرگذار است. کمک نمی کند

مشخص نیست که علت این مشکل چیست یا چند کاربر تحت تأثیر قرار گرفته اند، اما به نظر می رسد که این یکی دیگر از اشکالاتی است که مدل های آیفون 14 را تحت تأثیر قرار می دهد. اپل در حال برنامه‌ریزی برای عرضه به‌روزرسانی iOS 16 در هفته آینده با رفع مشکلات دوربین پشتی مدل‌های آیفون 14 پرو است که به‌طور غیرقابل کنترلی در برنامه‌های منتخب ارتعاش می‌کنند، مدل‌های آیفون 14 پرو پس از انتقال داده از آیفون دیگری یخ می‌زنند، و اجازه کپی و پیست بیش از حد. درخواست می کند.

ما با اپل تماس گرفتیم تا بپرسیم آیا از این موضوع مطلع است یا خیر، اما این شرکت بلافاصله به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ نداد. ما هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این مشکل، از جمله هرگونه پاسخی از طرف اپل را به محض در دسترس قرار دادن، به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
دیدگاه‌های نوشته