فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گذارش برخی از کاربران از لرزش دوربین آیفون 14 پرو در تیک تاک و اینستاگرام

پس از عرضه آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس، برخی از کاربران اولیه این دستگاه ها متوجه شدند که لنز اصلی دوربین پشتی به طور غیرقابل کنترلی در برنامه های شخص ثالث با عملکرد دوربین مانند اسنپ چت، تیک تاک و اینستاگرام می لرزد و در نتیجه ویدیو لرزان به نظر نمی رسد این مشکل بر برنامه داخلی دوربین تأثیر بگذارد.

از زمان عرضه مدل‌های آیفون 14 پرو در روز جمعه، این مشکل توسط کاربران در توییتر، ردیت، تیک‌تاک و تالارهای مک‌رامورز گزارش شده است، اما مشخص نیست که این مشکل چقدر گسترده است یا علت اصلی آن چیست. لنز اصلی در مدل‌های آیفون 14 پرو دارای تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال با تغییر سنسور «نسل دوم» است و ممکن است که تثبیت‌کننده به دلیل یک اشکال نرم‌افزاری کار کند، اما این صرفاً حدس و گمان است.

یوتیوبر لوک میانی گفت که او این مشکل را در یکی از واحدهای آیفون 14 پرو مکس که در حال آزمایش است، تجربه کرده است. میانی ویدیویی از این مشکل را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد لنز اصلی دستگاه به‌طور غیرقابل کنترلی می‌لرزد و او گفت که این اتفاق باعث شده است که لنز در استفاده بعدی، حتی در اپلیکیشن دوربین، به درستی فوکوس نکند. میانی گفت که آیفون را به یک فروشگاه اپل برده و توانسته است دستگاه را با یک دستگاه جدید تعویض کند.

اگر مشکل به دلیل یک باگ نرم افزاری باشد، اپل می تواند در نسخه بتای iOS 16.1 اصلاحی را اجرا کند.

 

0
دیدگاه‌های نوشته