فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اینستاگرام از این به بعد بیشتر ویدیوها را به صورت ریلز نمایش می‌دهد

اینستاگرام روز‌به‌روز بیشتر از گذشته تمرکز خود را به بخش ریلز معطوف می‌کند تا در این زمینه از رقیب اصلی خود یعنی تیک‌تاک عقب نماند. مدتی قبل اعلام شد که اینستاگرام قصد دارد تمام پست‌های ویدیویی را به عنوان ریلز در دسترس کاربران قرار دهد. حالا این شرکت رسما اعلام کرده که این اتفاق برای تمام ویدیو‌هایی که مدت‌زمان آن‌ها کمتر از ۱۵ دقیقه است، رخ می‌دهد. البته ویدیو‌های قدیمی همچنان به صورت پست‌های ویدیویی معمولی به نمایش درمی‌آیند.

همچنین اگر اکانت شما عمومی است، ویدیو‌های زیر ۹۰ ثانیه که منتشر می‌کنید به دیگر کاربران هم پیشنهاد داده می‌شود و این افراد می‌توانند با استفاده از ابزار Remix، ویدیو‌های جدیدی با آن درست کنند. اگر به چنین چیزی علاقه ندارید، می‌توانید در بخش تنظیمات امکان استفاده از Remix برای ویدیو‌های خود را غیرفعال کنید.

بر اساس اعلام اینستاگرام، اگرچه همچنان تمام ویدیو‌های زیر ۱۵ دقیقه به صورت ریلز به نمایش درمی‌آیند، ولی سیستم پیشنهادهای این شبکه اجتماعی فقط ویدیو‌های زیر ۹۰ ثانیه را به افراد غیرفالوور پیشنهاد می‌دهد. واقعیت این است که تیک‌تاک در زمینه‌ی محتواهای ویدیویی برای بسیاری از کاربران جذابیت بیشتری دارد و حالا اینستاگرام با اجباری کردن این مشخصه، می‌خواهد محتواهای جذاب بخش ریلز را افزایش دهد که باید ببینیم آیا این تغییر با استقبال کاربران روبرو می‌شود یا نه.

منبع: The Verge

0
دیدگاه‌های نوشته