فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بررسی هوآوی نوا 10 پرو

هواوی در نمایشگاه IFA 2022 برلین سری نوا 10 را به بازارهای جهانی معرفی کرد.

سری nova همیشه طراحی محور بوده است و 10 Pro به زیبایی یک گوشی هوشمند است. واحد ما در نقره دارای یک روکش مات نرم است که لوگوی nova برجسته است. کلید پاور دارای لهجه قرمز منظمی است و کل دستگاه به خوبی در کف دست قرار می گیرد.

بدنه برای چنین تلفنی بسیار نازک است، اما جزیره دوربین سه مرحله ای آن بسیار برآمده است. نه تنها باعث می‌شود که روی یک سطح صاف به شدت تکان بخورد، بلکه گوشی را بسیار سنگین می‌کند.

رنگ طلایی به طور کلی به عنوان نمادی از زرق و برق و اعتبار در چین پذیرفته شده است و هواوی هزینه زیادی برای برجسته کردن شکوه نوا 10 پرو کرده است. واحد نقره ای بیشترین طلا را از همه دارد، با حلقه بیرونی و دایره دور دوربین اصلی در وسط.

این رنگ در تصویر زمینه پیش‌فرض نیز وجود دارد، و از آنجایی که گوشی با رابط کاربری EMUI 12 (به‌جای سیستم‌عامل Harmony OS) عرضه می‌شود، یک برنامه Themes وجود دارد که می‌تواند حتی آیکون‌ها را طلایی کند.

نوا 10 پرو دارای همان چیپست نوا 9 پرو است که به LTE محدود شده است. ما عاشق این واقعیت هستیم که یک شارژر 100 واتی با کابل مناسب در جعبه وجود دارد و یک جعبه پلاستیکی شفاف نیز وجود دارد. هنگامی که آن را روی تلفن قرار می دهید، برجستگی دوربین همچنان وجود دارد، اما بسیار کمتر بیرون زده است.

 

0
دیدگاه‌های نوشته