فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چگونه از قابلیت Picture-in-Picture آیفون استفاده کنیم؟

برای همه ما پیش آمده که بخواهیم یک ویدیو را در تلفن همراه خود ببینیم و همزمان از گوشی هم استفاده کنیم. در این شرایط می‌توانیم از قابلیت Picture-in-Picture استفاده کنیم. بسیاری از افراد در مورد این قابلیت اطلاعی ندارند و بسیاری نیز از آن به درستی استفاده نمی‌کنند!

قابلیت Picture-in-Picture بهترین راه برای تماشای ویدیوهای مورد علاقه شما در حین انجام یک کار دیگر است.

نحوه فعال کردن تصویر در تصویر در آیفون یا آیپد

برای شروع استفاده از این قابلیت در آیفون و یا آیپد خود، ابتدا باید مطمئن شوید که این ویژگی روی دستگاه شما فعال است. این قابلیت به صورت پیش‌فرض روی همه آیفون‌ها و آیپد‌ها فعال شده است. با این حال اگر می‌خواهید آن را برای خودتان روشن یا خاموش کنید، باید چندین مرحله را طی کنید. این مراحل عبارتند از:

۱) در ابتدا برنامه تنظیمات را باز کنید.

۲) حال به پایین بروید و گزینه General را انتخاب کنید.

۳) در این مرحله روی Picture in Picture ضربه بزنید.

۴) در نهایت نیز Start PiP Automatically را روشن کنید.

نحوه استفاده از تصویر در تصویر در آیفون یا آیپد

۱) در آیفون و یا آیپد خود، یک برنامه ویدیویی که می‌خواهید استفاده کنید را باز کنید.

۲) حال ویدیو و یا فیلمی که دوست دارید را باز و پخش کنید.

۳) پس از نمایش فیلم، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید تا به صفحه اصلی باز گردید. اگر آیفون یا آیپد شما دارای دکمه Home است، از دکمه مورد نظر استفاده کنید.

۴) حال ویدیویی که در حال مشاهده آن بودید به صورت کوچک روی صفحه نمایش دستگاه شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تصویر این ویدیو را به هر بخشی از صفحه نمایش دستگاه خود که دوست دارید، منتقل کنید.

 

درنظر داشته باشید که قابلیت تصویر در تصویر روی اکثر برنامه‌های (مختص فیلم) دستگاه شما کار می‌کند. با این حال اگر شما نتوانستید از این قابلیت روی یک اپلیکیشن خاص استفاده کنید، مشکل از آن اپلیکیشن است که این ویژگی را پشتیبانی نمی‌کند. پس فکر نکنید که دستگاه شما خراب شده است!

0
دیدگاه‌های نوشته