فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پلی‌استیشن از بازی آنلاین $Fairgame برای PS5 و کامپیوتر رونمایی کرد

از زمانی که پلی‌استیشن اعلام کرده بود که قصد دارد یک بازی جدید با همکاری استودیو هیون اینترتینمت (Haven Entertainment) داشته باشد، اشتیاق ما برای دانستن جزئیاتی از بازی این استودیو تقریباً تازه‌تأسیس بالا رفت و هنگامی که این استودیو به جمع استودیوهای داخلی پلی‌استیشن اضافه شد، این کنجکاوی بیشتر هم شد.

در جریان رویداد اخیر پلی‌استیشن، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و استودیو هیون اینترتینمنت با یک تریلر سینمایی از بازی جدید خود با نام $Fairgame برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی رونمایی کرد که یک بازی رقابتی با محوریت سرقت است. تاریخ عرضه‌ی این بازی هنوز توسط سونی یا استودیو سازنده اعلام نشده است.

متیو لدوک (Mathieu Leduc)، کارگردان بازی، در بلاگ پلی‌استیشن درباره‌ی این بازی می‌گوید: «من و تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی بسیار هیجان‌زده هستیم که سرانجام پروژه‌ای را که در اینجا در استودیو هیون روی آن کار می‌کردیم رونمایی کنیم. اولین IP جدید ما، Fairgame$ برداشتی جدید و مدرن از ژانر سرقت است. به طور خلاصه، این یک بازی سرقت رقابتی هیجان‌انگیز است که در آن به یک جنبش زیرزمینی می‌پیوندید تا افراد بسیار ثروتمند را غارت کنید و ترازو ثروت را دوباره متعادل کنید.»

او در ادامه اضافه می‌کند: « من همیشه مشتاق خلق آی‌پی‌های جدیدی بوده‌ام که حس رمز‌وراز و پنجره‌ای به خرده‌فرهنگ‌های مختلف جامعه ارائه می‌دهند. از بسیاری جهات، من احساس می‌کنم تجربه خودم و تجربه جمعی کل تیم، ایجاد آی‌پی جدید و کار روی بازی‌های چندنفره جذاب، ما را به اینجا رسانده است. $Fairgame به شما این فرصت را می‌دهد که به عنوان یک رابین هود امروزی، یک جوینده هیجان، یا فقط فردی که می‌خواهد غارت‌های جالبی را جمع‌آوری کند، قوانین را زیر پا بگذارید. به مکان‌های ممنوعه در سرتاسر جهان دستبرد بزنید، جیب‌های خود را مانند یک بچه در یک شیرینی‌فروشی پر کنید و نقشه‌های پلید میلیاردرها را خراب کنید. ما استودیو هیون را با هدف ساخت بازی‌هایی که همه دوست داریم انجام بدهیم، تأسیس کردیم. $Fairgame به‌عنوان طرفداران زیادی از تجربه‌های چندنفره رقابتی، از تمایل به ایجاد نوع جدیدی از بازی بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) با گیم‌پلی سندباکس برآینده ناشی شد. ما می‌خواهیم یک تجربه چندنفره تازه ارائه دهیم که به خلاقیت و تسلط پاداش می‌دهد و هر بار که بازی می‌کنید داستان‌های شگفت‌انگیزی ارائه می‌دهد.»

او در نهایت بیان می‌کند: «هر یک از اعضای تیم ما دیدگاه خود را برای ایجاد تجربیات چند نفره خوشایند و فراگیر که جوامع را به هم وصل می‌کند، به اشتراک می‌گذارد. این شور و شوق مشترک، نیروی محرکه پشت اثر فانتزی سرقت ما است – چگونه واقعاً شما را تشویق می‌کند تا با هم در یک تیم کار کنید تا دزدی‌های حماسی را به سبک و حالتی که می‌خواهید برنامه‌ریزی و اجرا کنید.»

منبع: Gematsu

0
دیدگاه‌های نوشته