فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یکی از دوربین‌های سلفی گوشی تاشوی پیکسل فولد در جای عجیبی قرار دارد

گوگل از مدت‌ها قبل روند توسعه‌ی اولین گوشی تاشوی خود موسوم به پیکسل فولد را آغاز کرده و در این زمینه گزارش‌های زیادی منتشر شده است. حالا یکی از افشاگران مشهور چینی که با نام کاربری Digital Chat Station در شبکه اجتماعی Weibo فعالیت دارد، جزئیات بیشتری از این گوشی را فاش کرده است.

او نوشته که پنل پشتی این گوشی مشابه پیکسل ۷ است و پنل جلویی هم به گوشی اوپو Find N شباهت دارد. مانند همین گوشی اوپو و سری گلکسی زد فولد، گوگل برای آن از مکانیسم باز و بسته شدن افقی استفاده کرده است. این افشاگر همچنین مدعی شده که برای نمایشگر بیرونی، دوربین سلفی در حفره‌ی نمایشگر تعبیه شده ولی نمایشگر داخلی دارای هیچ حفره‌ای نیست. در عوض دوربین سلفی مربوط به نمایشگر داخلی در فریم گوشی تعبیه شده است.

این اولین باری نیست که دوربین سلفی در فریم گوشی قرار می‌گیرد. به عنوان مثال سال‌ها قبل گوشی نوکیا N9 و مدل‌های اولیه‌ی سری می میکس شیائومی هم مبتنی بر همین مشخصه بودند. در دورانی که گوشی‌ها باید بین حفره‌ی نمایشگر، دوربین زیر نمایشگر و ناچ دست به انتخاب بزنند، گوگل می‌خواهد از راهکار چهارم استفاده کند تا پیکسل فولد در این زمینه نسبت به رقبا تمایز بیشتری پیدا کند.

هنوز در رابطه با تاریخ عرضه‌ی این گوشی نمی‌توانیم با قاطعیت صحبت کنیم و باید ببینیم پیش از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۲ شاهد رونمایی از این گوشی تاشو خواهیم بود یا نه.

منبع: Android Authority

0
دیدگاه‌های نوشته