فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آپدیت فصل سوم مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ منتشر شد

به تازگی آپدیت فصل سوم بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲.۰ با نام Reloaded منتشر شده و طی این مقاله به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

فصل سوم این بازی‌ها مدتی است که در دسترس قرار گرفته و تغییرات زیادی را به همراه داشته است. از این تغییرات می‌توان به اضافه شدن چندین سلاح جدید، رویداد Trophy Hunt و تعدادی تغییرات در گیم‌پلی اشاره کرد. اکنون آپدیت Reloaded این فصل منتشر شده و محتوای بیشتری را با آن به ارمغان می‌آورد.

با این به‌روزرسانی، هر دو بازی دو تفنگ تمام اتوماتیک جدید FTAC Siege و GS Magna و همچنین یک اسلحه‌ی Throwing Star را دریافت خواهند کرد. GS Magna اولین تفنگ تمام اتوماتیک کالیبر ۵۰ است که تا به حال در یک بازی کال آو دیوتی معرفی شده است، بنابراین بهتر است که آن را امتحان کنید. از طرفی FTAC Siege یک کلت جمع و جور است که با سرعت شلیک و ریلود بالا برای درگیری‌های راه نزدیک بسیار مناسب است. این دو سلاح با تکمیل چالش‌های خاصی یا به صورت پولی از فروشگاه قابل دریافت هستند. آپدیت جدید فصل سوم همچنین یک اپراتور کاملا جدید یعنی کوین دورانت (Kevin Durant)، اسطوره‌ی بسکتبال، را در اختیار بازیکنان هر دو بازی ذکر شده قرار می‌دهد. با این حال او فقط در یک باندل با زمان محدود در دسترس خواهد بود. البته باندل ذکر شده شامل محتویات تزئینی دیگری نیز خواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که به مدرن وافر ۲ اضافه شده، اپیزود سوم رید (Special Ops Raid Episode 03) است. ریدها حالت‌هایی PvE هستند. در این قسمت وقتی گز از تیم جدا می‌شود تا با لاسول تماس بگیرد و یک عملیات خروج را پایه‌ریزی کند، کاپیتان پرایس، فرح و الکس در تعقیب هادیر و تسلیحات گم شده به عمق پایگاه شوروی فشار وارد می‌کنند. از دیگر حالت‌ها می‌توان به Giant Infection و Faceoff اشاره کرد. حالت اول مشابه‌ی حالت Infection در مدرن وارفر ۳ است که در مدرن وافر ۲ از نقشه‌ی بزرگتر و تعداد بازیکنان بیشتری پشتیبانی می‌کند. حالت دوم نیز به صورت ۳v3 و با نقشه‌هایی در اندازه‌ی کوچک است.

در این میان، مدرن وافر ۲ یک نقشه‌ی چندنفره جدید ۶v6 به نام Alboran Hatchery دریافت خواهد کرد. قرار است این یک نقشه با اندازه‌ی متوسط باشد که ظاهرا در تپه‌ای دور افتاده و یک تاسیسات با محوریت توربین‌های بادی قرار دارد. از طرفی وارزون ۲.۰ یکی از هیجان‌انگیزترین عناصر جدید فصل ۳ را با Ranked Play خود را دریافت می‌کند. این حالت هنوز در مرحله‌ی بتا است، اما با یک سیستم رتبه‌بندی پیچیده بر اساس مهارت بازیکن در مسابقه و پاداش‌های فصلی بسته به جایگاه هر بازیکن، بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد. ماهرترین بازیکنان در جدول امتیازات ۲۵۰ بازیکن برتر هر بخش برای همه قابل مشاهده خواهند بود.

پلاندر (Plunder) از نسخه‌ی اول وارزون نیز به نسخه‌ی دوم اضافه شده است. در این حالت جذاب، اپراتورها از ریسپاون‌های متعدد سود می‌برند و می‌توانند لود‌اوت‌ها و یا ترکیب سلاح‌های خاص خود را در شروع مسابقه انتخاب کنند. در ادامه باید پول نقد جمع‌آوری کرده و قراردادها را کامل کنید، اپراتورهای دشمن را از بین ببرید تا قبل از اتمام زمان، ثروت بیشتری بدست آورید. گفتنی است که یک منطقه‌ی جدید نیز برای حالت اکسترکشن رویال DMZ مدرن وافر ۲ در دسترس قرار گرفته است.

منبع: PlayStation.Blog

0
دیدگاه‌های نوشته