فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اولین رندرهای سامسونگ گلکسی M54 طراحی این گوشی را نشان می‌دهند

با وجود اینکه در هفته‌های اخیر گوشی‌های سری گلکسی S23 در صدر شایعات و گزارش‌ها قرار گرفته‌اند، اما سامسونگ هر ساله چندین گوشی جدید راهی بازار می‌کند که در بین آن‌ها تعداد زیادی گوشی میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه هم دیده می‌شود. یکی از این گوشی‌ها گلکسی M54 است که سامسونگ قصد دارد به زودی از آن رونمایی کند و حالا به لطف اولین رندرهای منتشر شده، می‌توانیم به طراحی این گوشی بپردازیم.

مانند دیگر گوشی‌های جدید سامسونگ، برای این گوشی‌ها هم ماژول دوربین مستقلی استفاده نشده و هر سه دوربین به صورت عمودی و به طور مستقیم روی پنل پشتی تعبیه شده‌اند. اما برخلاف بیشتر گوشی‌های جدید سامسونگ که قرار است در سال ۲۰۲۳ راهی بازار شوند، پنل پشتی این گوشی تخت نیست و در ضمن برای فریم آن هم از لبه‌های نسبتا تخت استفاده نشده است. در عوض، لبه‌های پنل پشتی اندکی خمیده هستند.

در این رندرها شاهد دو رنگ از این گوشی هستیم. یکی از این رنگ‌ها آبی تیره است و به صورت یک‌دست این رنگ مورد استفاده قرار گرفته. اما مدل دوم نوعی خاکستری مبتنی بر گرادیان است که رنگ این گوشی ما را به یاد رنگ یکی از مدل‌های گلکسی S10 و گلکسی نوت ۱۰ می‌اندازد. به نظر می‌رسد این بدنه با توجه به زاویه دید، رنگ‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد و باید ببینیم آیا این مدل با استقبال از طرف کاربران روبرو می‌شود یا نه.

در بخش فوقانی نمایشگر هم حفره‌ی بسیار کوچکی برای دوربین سلفی را می‌توانیم ببینیم. اطراف نمایشگر حاشیه‌های بسیار باریکی استفاده شده و در ضمن باید خاطرنشان کنیم سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر تعبیه شده است. گفته می‌شود گلکسی M54 همراه با چیپست اگزینوس ۱۳۸۰ به دست کاربران می‌رسد. همچنین از دیگر ویژگی‌های آن می‌توانیم به بهره‌گیری از حداقل ۸ گیگابایت رم و پشتیبانی از اندروید ۱۳ اشاره کنیم.

هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی از این گوشی میان‌رده رونمایی می‌کند ولی با توجه به اینکه معمولا در صورت نزدیک بودن تاریخ عرضه با رندرها روبرو می‌شویم، به نظر می‌رسد به‌زودی سامسونگ این گوشی را به دست کاربران می‌رساند.

منبع: SamMobile

0
دیدگاه‌های نوشته