فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فیفا ۲۳ با همکاری مارول برخی از بازیکنان را به ابرقهرمان تبدیل می‌کند

در این مدت اخبار زیادی از بازی فیفا ۲۳ (FIFA 23) منتشر شده است. این اخبار همگی نشان می‌دهند که این بازی کامل‌ترین عنوان مجموعه فیفا بوده و به شدت گسترده است. یکی از کارهایی که از بازی فیفا انتظار نمی‌رود همکاری با شرکت‌های دیگر مثل مارول (Marvel) است. حال الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اعلام کرده که با شرکت مارول در حال همکاری است.

این همکاری باعث می‌شود تا بازیکنان قدیمی فوتبال به شکل قهرمانان دنیای مارول در بیایند. بازیکنانی مثل یایا توره (Yaya Tore) و افراد دیگر این تغییر را شامل می‌شوند. البته این تغییر تنها در قسمت تصویر و در بخش آلتیمیت تیم (Ultimate Team) خواهد بود. در اصل نکته جالب اینجاست که این همکاری از دو شرکت انتظار نمی‌رفت.

۲۱ بازیکن به این شکل تغییر کرده‌اند. پس زمانی که شما بخواهید آن‌ها را انتخاب کنید، به شکل قهرمانی خواهند بود. شما می‌توانید این اشکال را از طریق لوت‌باکس‌های آلتیمیت تیم فیفا ۲۳ بدست بیاورید. همینطور اینکه در کنار این کارت، یک آیتم هم قرار است به بازیکنان داده شود. این آیتم حالت جام جهانی خواهد داشت و اطلاعات زیادی از آن‌ها منتشر نشده است.

به طور کلی ما شاهد همکاری‌های زیادی در دنیای بازی‌های ویدئویی هستیم. معروف‌ترین آن همکاری مارول با فورتنایت (Fortnite) است. به این شکل که کرکترهای مارول در دنیای فورتنایت هم حضور خواهند داشت. بحث اصلی اینجاست که هیچ کسی انتظار همکاری مارول با الکترونیک آرتز را ندارد. به همین دلیل است که این همکاری بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

البته این موضوع بسیار خلاقانه است. بخش آلتیمیت تیم طرفداران بسیار زیادی داشته و هر تغییری در آن مورد استقبال قرار می‌گیرد. اینطور که به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز در تلاش است تا اثبات کند فیفا ۲۳ با عناوین قبلی فیفا تفاوت زیادی داشته و یک بازی بسیار بزرگ است.

منبع: Eurogamer.com

0
دیدگاه‌های نوشته