فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تاریخ انتشار اساسینز کرید میراژ مشخص شد

چندی پیش رویداد شرکت سونی بود و اخبار زیادی از عناوین مختلف بازی منتشر شد. یکی از عناوین به شدت مورد انتظار بازی اساسینز کرید سراب (Assassin’s Creed: Mirage) بوده که یوبیسافت (Ubisoft) تصمیم گرفت تاریخ عرضه رسمی آن را اعلام کند. همینطور اینکه تریلر جدیدی از بازی سراب نیز منتشر شد.

بازی اساسینز کرید سراب در اصل بازگشت به عناوین قدیمی و اصیل اساسینز کرید است. به همین دلیل طرفداران از آن استقبال بسیار خوبی کردند. در اصل یوبیسافت ترجیح داد تا با بازسازی عناوین قدیمی این مجموعه، یک بازی جدید با سبک و سیاق قدیمی طراحی کند. سراب یک داستان کلاسیک و زیبا، به همراه گیم‌پلی آشنایی دارد که طرفداران این مجموعه قطعاً از آن لذت خواهند برد.

بازی اساسینز کرید سراب در قرن نهم میلادی و در بغداد جریان دارد. در اصل این بازی در دوران اوج خاور میانه بوده و زمانی است که بغداد از لحاظ علمی در حال پیشرفت بسیار زیادی است. در میان این پیشرفت و هیاهو، یک کودک یتیم وجود دارد که در تلاش است زنده بماند. کرکتر اصلی بازی به نام بسیم (Basim) داستان خود را اینگونه آغاز می‌کند.

بسیم به دنبال عدالت و پاسخ است. بعد از مشکلاتی که برای بسیم پیش می‌آید او به بغداد آمده تا به یک گروه قدیمی و خاص به نام افراد پنهان (The Hidden Ones) ملحق شود. بسیم هرچه بیشتر با این فرهنگ آشنا‌ می‌شود، قدرتمندتر شده و توانایی‌های مختلفی بدست می‌آورند. در انتها نیز او تبدیل به یک قاتل حرفه‌ای شده و به دنبال تغییر رویه زندگی خود و اطرافیانش است.

بازی اساسینز کرید سراب به طور کلی با عناوین چند سال اخیر این مجموعه تفاوت دارد. به نوعی این بازی بازگشت به دوران قدیم مجموعه بوده و یک حالت نوستالژی دارد. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی بوده و داستان بسیم را برای تبدیل شدن به یک قاتل حرفه‌ای دنبال می‌کند. نکته اصلی اینجاست که بسیم تنها یک قاتل ساده نیست. بلکه با توجه به توانایی‌هایی که شما انتخاب می‌کنید، می‌تواند یک قاتل بسیار حرفه‌ای و ماهر باشد.

همین حرفه‌ای بودن بسیم باعث می‌شود تا این بازی بسیار روان و لذت بخش باشد. پارکور که یکی از عناصر مهم عناوین قدیمی اساسینز کرید بود هم به این بازی بازگشته تا کاربران بتوانند حس آشنای قدیم را دوباره تجربه کنند. یکی از نکات مهم بازی اساسینز کرید سراب دنیای آن است. بغداد در این دوران بسیار زیبا و پویا بوده که نشان می‌دهد ما با یک دنیای بسیار جذاب روبرو هستیم.

بازی اساسینز کرید سراب چندین کرکتر مختلف دارد که بسیم یکی از آن‌ها است. در تریلر گیم‌پلی بازی، شما با یک دنیای فعال، زیبا و در عین حال آشنا روبرو هستید. اگر شما بازی اساسینز کرید رولیشنز (Assassin’s Creed Revelation) را تجربه کرده باشید با این سبک دنیا آشنا خواهید بود.

بازی اساسینز کرید سراب در تاریخ ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

0
دیدگاه‌های نوشته