فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپل تایید کرد که آیفون با USB-C عرضه می شود

اپل به طور مستقیم تایید کرد که آیفون در حال تغییر به USB-C است. در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال، مدیر بازاریابی اپل، گرگ جوسویاک گفت که این شرکت پورت Lighting را جایگزین خواهد کرد حتی اگر تیمش از این تغییر راضی نباشد.

این مصاحبه شامل کریگ فدریگی، معاون نرم افزاری نیز بود، اما هیچ کدام از آنها مشخص نکردند که این حرکت دقیقا چه زمانی اتفاق خواهد افتاد.

مدیران اپل می‌گویند «اروپایی‌ها هستند که زمان‌بندی را برای مشتریان اروپایی دیکته می‌کنند» که روشی پیچیده برای گفتن چیزی در مورد جدول زمانی تغییر است. Joswiak از پاسخ دادن به اینکه آیا اپل کانکتوری را که خارج از اتحادیه اروپا فروخته می شود یا خیر، خودداری کرد، اما این بسیار بعید به نظر می رسد.

مدیر اجرایی همچنین از تعهد اپل برای رفتن به راه خود و اعتماد به مهندسان خود به جای پیروی از استانداردهای قانونگذاران و استفاده از سخت افزار شخص ثالث صحبت کرد. او حتی میکرو یو‌اس‌بی و اینکه چگونه اپل برای برآورده کردن الزامات نسنجیده تحت فشار قرار گرفته است را مطرح کرد.

مدیر بازاریابی اضافه کرد که شارژ آجرها با کابل‌های جداشدنی مسئله استانداردسازی را حل کرده است، ادعا می‌شود که تغییر به USB-C ضایعات الکترونیکی زیادی ایجاد می‌کند زیرا مردم مجبور به خرید کابل‌های جدید و دور انداختن کابل‌های قدیمی می‌شوند.

 

0
دیدگاه‌های نوشته