فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپل در حال برنامه ریزی برای طراحی مجدد Apple Watch X

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال برنامه ریزی برای بازسازی کامل اپل واچ برای دهمین سالگرد این دستگاه است.

گورمن در آخرین نسخه خبرنامه «Power On» خود، دستگاه تعمیر شده را «Apple Watch X»، شبیه به آیفون X 2017 که ده سالگی آیفون را جشن گرفت، نامگذاری کرد. از آنجایی که اپل واچ اصلی در سال 2014 رونمایی و در سال 2015 عرضه شد، گورمن مطمئن نیست که اپل واچ X در سال 2024 یا 2025 عرضه خواهد شد.

ظاهراً اپل در حال کار بر روی پوشش نازک‌تری برای Apple Watch X و همچنین راه‌های مختلفی برای اتصال باندها به دستگاه است. مکانیسم اتصال باندها به بدنه اپل واچ از زمان معرفی دستگاه به همان صورت باقی مانده است و به باندها اجازه می دهد تا با نسل های مختلف اپل واچ سازگار باشند.

افراد درگیر در توسعه مدل‌های جدید اپل واچ به Gurman گفتند که سیستم باند موجود فضای زیادی را اشغال می‌کند که می‌توان از آن برای باتری‌های بزرگتر یا سایر اجزای داخلی استفاده کرد. به این ترتیب، اپل اکنون در حال بررسی یک سیستم اتصال باند مغناطیسی است، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا این سیستم در Apple Watch X آماده خواهد بود یا وجود دارد.

Apple Watch X همچنین می‌تواند همزمان با معرفی اپل از فناوری نمایشگر microLED باشد که از رنگ و وضوح صفحه‌نمایش‌های OLED موجود فراتر می‌رود. همچنین ممکن است این اولین اپل واچ باشد که دارای مانیتورینگ فشار خون است.

گورمن افزود که اپل واچ سری 9 قرار است تنها یک “به روز رسانی جزئی” باشد، مشابه به روز رسانی های افزایشی که این دستگاه در سال های اخیر دریافت کرده است. انتظار می‌رود دستگاه‌های جدید پردازنده‌های سریع‌تری و گزینه‌های رنگی جدید دریافت کنند، اما در غیر این صورت تا حد زیادی مشابه مدل‌های موجود خواهند بود. گورمن می‌گوید که این احتمالاً جزئی‌ترین ارتقا در تاریخ این محصول است.

به گفته گورمن، در نتیجه، اپل اخیراً در نظر گرفته است تا اپل واچ را از چرخه ارتقا سالانه دور کند تا به‌روزرسانی‌های اساسی‌تر را با دفعات کمتر ارائه دهد. او خاطرنشان کرد که آی‌پد با یک چرخه ارتقاء سالانه شروع شد، اما اکنون تقریباً هر 18 ماه یک‌بار به‌روزرسانی می‌شود.

منبع: macrumors

0
دیدگاه‌های نوشته