فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپل در حال تلاش بر روی نرم افزار واقعیت ترکیبی و عرضه در سال 2023

شایعه شده است که اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در سال 2023 معرفی می کند و آخرین گزارش ها نشان می دهد که کوپرتینو در مسیر نهایی قرار دارد. مارک گورمن از بلومبرگ فاش می‌کند که بزرگترین مشکل پیش روی شرکت محتوا و نرم‌افزار است و اکنون فهرست‌های شغلی برای افرادی وجود دارد که در گروه توسعه فناوری کار می‌کنند که روی هدست کار می‌کنند.

مدیران کلیدی، اعم از سابق و فعلی، به پروژه واقعیت مختلط با اسم رمز اوک منتقل می شوند. دیو اسکات، مدیر ارشد سابق اپل که در تیم خودروهای خودران کار می کرد، اکنون به تیم هدست ملحق شده است. Yaniv Gur که به مدت 20 سال به عنوان مدیر ارشد مهندسی با اپل کار کرده است نیز به سمت “توسعه مجموعه ای از برنامه های بهره وری” تغییر مکان داده است.

اپل به دنبال افرادی است که بتوانند بر روی ساخت «ابزارها و چارچوب‌هایی برای فعال کردن تجربیات مرتبط در دنیای سه بعدی واقعیت ترکیبی» و همچنین «کسانی که می‌توانند محتوای دیجیتالی برای محیط‌های واقعیت افزوده و مجازی ایجاد کنند» کار کنند.

هدست جدید واقعیت ترکیبی احتمالاً با آنچه فیس بوک با متاورس خود انجام می دهد رقابت خواهد کرد. عرضه این محصول در سال آینده قیمت بسیار بالایی دارد و در ابتدا برای کاربران حرفه ای و توسعه دهندگان هدف قرار خواهد گرفت.

0
دیدگاه‌های نوشته