فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

واکنش خداداد عزیزی به پیروزی ایران مقابل ولز

خداداد عزیزی در مورد وضعیت ایران در گروه و تقابل با آمریکا صحبت کرد.

خداداد عزیزی در خصوص دیدار تیم ملی ایران مقابل ولز اظهار داشت: در این بازی تغییرات خوبی در ترکیب شاهد بودیم که نتیجه داد و همانطور که گفته بودم اشتباه در چینش بازیکنان مقابل انگلیس باعث شده بود آن نتیجه رقم بخورد. خدا را شکر هم اشتباهات چینش ترکیب در این بازی درست شد و هم از لحاظ روحی و روانی با بازیکنان خوب کار کرده بودند و تیم آماده این بازی بود و عملکرد خوبی هم داشت.

وی افزود: قبلاً هم گفتم انداختن تقصیر شکست انگلیس گردن حسینی و چشمی کار اشتباهی بود. حسینی روی گل‌ها مقصر نبود و چشمی هم مشکلش این بود که سرجای خودش بازی نمی‌کرد و دیدید که مقابل ولز هر دو عملکرد خوبی داشتند. بازی دادن به این دو بازیکن هوشمندی کی‌روش بود و به نوعی فشار را هم از روی آنها برداشت و خدا را شکر که نتیجه داد.

پیشکسوت فوتبال در مورد شانس صعود ایران عنوان کرد: به نظرم تساوی انگلیس و آمریکا برای ما خوب بود چون حالا انگلیس مقابل ولز به برد نیاز دارد و از این طرف ما با یک تساوی هم مقابل آمریکا می‌توانیم راهی دور بعد شویم و به نظرم شانس زیادی برای صعود داریم به شرط اینکه از اتفاقات بازی با انگلیس و ولز درس بگیریم.

عزیزی در مورد دیدار ایران مقابل آمریکا هم گفت: کار ما مقابل آمریکا به نسبت بازی با ولز به مراتب سخت‌تر است. آمریکایی‌ها یک تیم زمینی و فیزیکی هستند و روی زمین خیلی خوب عمل می‌کنند. در جنگ‌های تن به تن خوب عمل می‌کنند و کارمان واقعاً سخت است و نباید آنها را دست کم بگیریم ولی توانایی این را داریم که از این بازی امتیاز بگیریم و صعود کنیم و امیدوارم اگر شرایطش بود حتی بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم.

منبع : خبرورزشی

0
دیدگاه‌های نوشته