فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شیائومی گوشی گیمینگ پوکو F4 GT را با قیمت ۶۴۰ دلار معرفی کرد

گوشی‌های گیمینگ طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی محبوب‌تر شده‌اند و به همین خاطر شرکت‌ها توجه ویژه‌ای به این نوع گوشی‌ها نشان می‌دهند. در همین رابطه پوکو که یکی از برندهای زیرمجموعه‌ی شیائومی محسوب می‌شود ساعاتی قبل از گوشی گیمینگ پوکو F4 GT رونمایی کرد.

پوکو F4 GT که از اوایل سال جاری در چین به عنوان بازی Redmi K50 زندگی موازی داشته است، به سختی از نظر ویژگی شگفت‌انگیز است، اما مجموعه‌ای از ویژگی‌های نسبتاً منحصربه‌فرد را به بازارهای جهانی ارائه می‌کند بدون اینکه مشخصاً برچسب “بازی” را در آن قرار دهد. خودش دکمه های بازشو مغناطیسی عملکردهای مخصوص بازی را ارائه می دهند و همچنین می توانند به عنوان میانبر در استفاده عمومی استفاده کنند.

اسنپدراگون 8 نسل 1 خود باید برای بازی عالی باشد، اما عملکرد آن تبعیض قائل نمی شود – مسلما تراشه اپکس اندروید در حال حاضر، به خوبی با روایت تبلیغاتی مطابقت دارد. این توسط یک سیستم خنک‌کننده پیشرفته پشتیبانی می‌شود، منهای طرفدارانی که برخی از تلفن‌های «بازی» به آن اضافه می‌کنند، و موقعیت F4 GT را بیشتر به عنوان یک متقاطع بیش از رقیب Red Magics و Black Sharks جهان تثبیت می‌کند.

منبع : کالامید

0
دیدگاه‌های نوشته