فروشگاه اینترنتی کالامید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آیفون SE 4 دارای دکمه Action، USB-C، Face ID و موارد دیگر است

نسل چهارم آیفون SE دارای دکمه اکشن به سبک آیفون 15 پرو، در کنار چندین ویژگی جدید مهم دیگر، طبق افشاگری معروف به “Unknownz21” خواهد بود.

در اوایل این هفته، افشاگر نسل چهارم آیفون SE را به عنوان “در واقع یک مشتق از آیفون 14” توصیف کرد، که بازتاب گزارش های قبلی از تحلیلگران اپل مانند مینگ-چی کو است.

Unknownz21 در جدیدترین توییت خود جزئیات جدیدی در مورد آیفون ارزان‌قیمت بعدی اپل ارائه می‌کند و مجدداً تاکید می‌کند که طراحی آن بر اساس آیفون 14 خواهد بود. ظاهراً این دستگاه دارای یک پورت USB-C خواهد بود که برای اولین بار آیفون SE را از لایتنینگ دور می کند. همچنین ظاهراً دارای Face ID خواهد بود که شایعات قبلی مبنی بر اینکه iPhone SE می‌تواند دکمه Touch ID را حفظ کند را از بین می‌برد.

جالب‌تر از همه، آن‌ها ادعا می‌کنند که این دستگاه مانند آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس دارای دکمه اکشن است. این یک تمایز واضح بین iPhone SE و iPhone 15 و iPhone 15 Plus است که انتظار نمی رود این ویژگی را ارائه دهند. ظاهراً آیفون SE نیز مانند مدل فعلی از یک دوربین پشتی تکی برخوردار خواهد بود.

در اوایل این هفته، گزارش شد که سازندگان در حال حاضر برای دریافت سفارشات از اپل برای پنل‌های نمایشگر OLED نسل چهارم آیفون SE پیشنهاد داده‌اند که ارتقای قابل توجهی نسبت به LCD مدل موجود خواهد بود. همچنین گمان می‌رود که نسل بعدی آیفون SE جزو اولین گوشی‌هایی باشد که مودم ۵G سفارشی اپل را که مدت‌ها شایعه شده بود، در خود جای داده است. انتظار نمی رود تا سال 2025 عرضه شود.

منبع: macrumors

0
دیدگاه‌های نوشته